JSME NEJVĚTŠÍ POSKYTOVATEL
OUTDOOR ŘEŠENÍ
V ZÁPADNÍCH ČECHÁCH

O W & P

W & P EURONOVA specialista na outdoor!

 

Společnost W & P se stala v roce 2014 součástí skupiny Euronova group podnikatele Radka Nováka. Spolu s reklamní agenturou Korekt a West Media Communication tak vznikla největší síť reklamních ploch přesahující Karlovarský a Plzeňský kraj. V těchto dvou krajích disponujeme více jak 670 reklamními billboardy ve standardu euroformátu.

U outdoorové reklamy je kladen důraz především na kvalitu plochy, její umístění, vlastní provedení konstrukce a průběžný servis. Největší roli hraje lokalita vystavěného nosiče či případné nasměrování a výhledová vzdálenost plochy. Pravidelnými kontrolami reklamních nosičů předcházíme snížení efektivity Vaší kampaně z důvodů poškození plakátů v důsledku klimatických podmínek či působením vandalů. Obsazenost našich reklamních ploch je v průměru 80 %, což reprezentuje kvalitu naší sítě nejlépe. 

Outdoorová reklama má nejrychlejší start kampaně, snadno ji lze zacílit na zvolenou skupinu a mimo jiné patří mezi nejlevnější média s největším procentem účinnosti zásahu.
Každý klient má u nás možnost poskytnutí úplného servisu, který zahrnuje poradenství při výběru nejvhodnějších lokalit a médií přes originální grafiku, tisk, výlep a logistiku.

 

 

 

 

Zařazením společnosti W & P do mediální skupiny EURONOVA GROUP jsme dosáhli zvýšení podílu na trhu s venkovní reklamou až na 70 %.
   

Naším posláním je nabízet široké portfolio ploch v oblasti venkovní reklamy, přinášet komplexní a propojenou nabídku pro realizaci reklamních kampaní celoplošným zásahem cílových skupin klientů v celé ČR.

   
Naší předností je především kvalita ploch, pozorný výběr nových lokalit našeho expanzního oddělení, exkluzivita, profesionální servis, účinnost realizovaných kampaní.
   

Našich klientů si vážíme a připravujeme pro ně kompletní řešení kampaně.

   

Přijdťe se s námi zdarma poradit, jak védst Vaší úspěšnou kampaň.

 

CHCETE BÝT INFORMOVÁNI O NAŠICH INOVACÍCH A NOVINKÁCH?

PARTNEŘI A PROJEKTY

KDO S NÁMI INZERUJE..