JSME NEJVĚTŠÍ POSKYTOVATEL
OUTDOOR ŘEŠENÍ
V ZÁPADNÍCH ČECHÁCH

Lidé z mediální skupiny Euronova Group uklidí kousek Plzně

30. 8. 2015, plzen.cz

„Rozhodli jsme se udělat něco pro město, v kterém žijeme. Myslím, že charitativních akcí je více než dost a společenská odpovědnost firem by se měla více zaměřovat na témata životního prostředí. Naše společnost již před časem prodala část vozového parku se spalovacími motory a nahradila je elektromobily. Nechceme svou činností zatěžovat ovzduší ve městě, kde žijeme,“ říká majitel mediální skupiny EURONOVA GROUP Radek Novák a dodává: „Nyní jsme se rozhodli pomáhat také úklidem. Věnujeme tomu jeden náš pracovní den.

Vozy značky Nissan Leaf mají nulovou spotřebu pohonných hmot a nulové emise CO2. Vykazují také velmi nízkou hladinu hluku. Na jedno nabití dojedou při optimálních podmínkách až 230 km.

Úsek byl vybrán společně s vedením Úřadu městského obvodu Plzeň 1. Ten rovněž poskytl potřebný materiál ke sběru odpadu a o jeho likvidaci se posléze také postará.

W&P EURONOVA patřící do mediální skupiny EURONOVA GROUP, která je iniciátorem veřejného úklidu vyzývá i veřejnost, aby se zapojila. „Případní zájemci mohou přijít 28. srpna v 9 hodin do Nádražní ulice v Plzni, nebo se připojit kdykoli na trase. Vítáme každou pomocnou ruku,“ říká ředitelka agentury Mgr. Daniela Štíchová s tím, že se akce rozhodně bude opakovat. „Chceme pomáhat pravidelně a uklízet úseky, na které se běžně nedostane. Přidejte se i vy,“ dodává Daniela Štíchová.

CHCETE BÝT INFORMOVÁNI O NAŠICH INOVACÍCH A NOVINKÁCH?

PARTNEŘI A PROJEKTY

KDO S NÁMI INZERUJE..