JSME NEJVĚTŠÍ POSKYTOVATEL
OUTDOOR ŘEŠENÍ
V ZÁPADNÍCH ČECHÁCH

Společnost W&P obdarovala před Vánocemi dětský domov i psí útulek

19. 12. 2016,

Útulek pro psy v Horní Hraničné u Chebu a Dětský domov v Ostrově na Karlovarsku navštívili pracovníci společnosti W&P, která je členem mediální skupiny Euronova Group. Děti i čtyřnozí miláčci dostali dárky i něco na zub.  

V útulku v Horní Hraničné je na třicet psů. Psy si moc zde lidé neberou, jelikož se jedná buď o staré, nemocné nebo nezvladatelné psy,“ říká majitelka soukromého útulku paní Lokingová. Lidé pomáhají i během roku, přinesou dárky, ale dají i peníze. Společnost W&P loni pomohla Městskému útulku v Karlových Varech, letos padla volba na Horní Hraničnou. Pejskové dostali hlavně konzervy a pamlsky.

„Máme zde i nemocného slepého šarpeje, který jde v lednu na operaci oči, nyní vůbec nevidí,“ vypráví majitelka útulku a dodává, že operaci bude útulek hradit z vlastních zdrojů.

Další předvánoční návštěva čekala v Dětském domově v Ostrově na Karlovarsku. Je zde něco málo před 50 dětí, nejmladšímu ještě nejsou tři roky. Dětský domov má ještě menší pracoviště v Karlových Varech a Mezirolí.

Společnost W&P darovala různé hračky, společenské skupinové hry i něco sladkého na zub. Hračky předali sociální pracovnici v Ostrově zaměstnanci karlovarské pobočky.

CHCETE BÝT INFORMOVÁNI O NAŠICH INOVACÍCH A NOVINKÁCH?

PARTNEŘI A PROJEKTY

KDO S NÁMI INZERUJE..