JSME NEJVĚTŠÍ POSKYTOVATEL
OUTDOOR ŘEŠENÍ
V ZÁPADNÍCH ČECHÁCH

W&P a Euronova Group společně podpoří EHMK Plzeň 2015

22. 7. 2014, Plzen.cz

Mediální skupina EuroNova Group podnikatele Radka Nováka  tento týden oznámila akvizici, nákupem obchodních podílů, reklamní agentury W&P. Tato největší reklamní agentura v regionu byla založena roku 1991 a byla spoluvlastněna německou mediální společností Heriberta Wuhra.  Provozuje síť reklamních billboardů a bigboardů a zajišťuje nákup mediálního prostoru v TV ZAK.

W&P reklamní agentura patřila mezi největší konkurenční rivaly mediální skupiny Euronova Group.  „Akvizici jsme připravovali řadu měsíců,“ řekl Radek Novák. Podle informací, které vydala společnost EuroNova Group  ihned po koupi, získává na trhu venkovní reklamy cca 70% podíl, čímž se stává jedničkou na mediálním trhu ZČ.

„Tuto akvizici považuji, jako zásadní krok v životě mých společností, protože jsme nyní koupili mnohem větší subjekt než jaká je naše outdoorová  Euronova & Partners s.r.o.  S W&P jsme celou historii vedli poctivý a respektovaný konkurenční boj, který je nyní u konce. Zařazením W&P pod značku EuroNova Group jsme dosáhli zvýšení podílu na trhu s venkovní reklamou až na 70%,“ uvedl Novák.

První kroky, které chceme udělat budou : stabilizace a zefektivnění personálního potenciálu v celé skupině, orientace na klientský servis a stabilizace získaných pozic na mediálním trhu. „Samozřejmě také přijímáme a hlásíme se ke společenské odpovědnosti chceme podporovat projekt EHMK Plzeň 2015, kdo jiný by měl podporovat tento projekt, který přitáhne do Plzně turisty a zajistí hotelům, restauracím a dalším návazným službám tržby. Nyní jsme největší reklamní agentura na západě Čech a chceme být prospěšní a zajistit tak zvýšení zaměstnanosti v regionu. Jsme připraveni pomáhat městu Plzni v této nelehké úloze,“ dodal Radek Novák.

CHCETE BÝT INFORMOVÁNI O NAŠICH INOVACÍCH A NOVINKÁCH?

PARTNEŘI A PROJEKTY

KDO S NÁMI INZERUJE..