JSME NEJVĚTŠÍ POSKYTOVATEL
OUTDOOR ŘEŠENÍ
V ZÁPADNÍCH ČECHÁCH

W&P EURONOVA pomáhá kde se dá

18. 12. 2015, plzen.cz

Společnost patřící do mediální skupiny podnikatele Radka Nováka, je již známá svým přístupem ke společenské odpovědnosti. V poslední době například se všemi zaměstnanci uklidili pravý břeh řeky od fotbalového stadionu k obchodnímu centru Plaza. Dovezli pro děti z centra okamžité pomoci vánoční dárky a ozdobily s nimi vánoční stromeček. Společnost také změnila část vozového parku a obchodní tým jezdí elektromobily.

V minulém týdnu lidé z W&P EURONOVA vzpomněli i na psy. Přivezli do Útulku pro psy v Karlových Varech, Chodovské ulici plnou krabic dobrot, pamlsků, kvalitních masových konzerv i hraček pro pejsky.

„Tato pomoc je velice důležitá, protože zvířata jsou v útulku velice frustrovaná a jakýkoliv přátelský přístup pejskové velice vítají,“ říká správce útulku Martin Čermák. Nyní není v útulku hodně psů, ale po vánočních svátcích očekávají velký nárůst počtu čtyřnohých obyvatel.

„Mockrát děkujeme, piškoty a jinými pamlsky určitě nepohrdneme. Útulek patří městu, takže třeba klasických granulí máme dostatek,“ uvedla zaměstnankyně útulku paní Němcová a dodala: „Pejskové jsou vděčni za jakoukoliv maličkost. Jsme rádi, že se ještě najdou lidé, kteří myslí i na zvířátka.“

CHCETE BÝT INFORMOVÁNI O NAŠICH INOVACÍCH A NOVINKÁCH?

PARTNEŘI A PROJEKTY

KDO S NÁMI INZERUJE..