JSME NEJVĚTŠÍ POSKYTOVATEL
OUTDOOR ŘEŠENÍ
V ZÁPADNÍCH ČECHÁCH

Zaměstnanci firmy nachodili osm kilometrů a pro odpadky zalézali i do strmých míst a hustého křoví

31. 8. 2015, plzen.cz

Zaměstnanci, spolupracovníci a někteří přátelé mediální skupiny EURONOVA GROUP vyrazili hromadně v pátek ráno od sídla firmy z Nádražní ulice v Plzni směrem k řece. Důvodem byl úklid.

„Břeh řeky směrem od fotbalového stadionu k obchodnímu centru Plaza. To byla hlavní trasa, kterou jsme pro začátek spolu s ÚMO1 zvolili,“ říká majitel mediální skupiny EURONOVA GROUP Radek Novák.

„Nasbírali jsme asi dvacet obrovských pytlů odpadu. Nejvíce pet lahví, nápojových plechovek, igelitových sáčků a tašek. Našlo se ale také velké množství nejrůznějších oděvů a bot. Vrcholem všeho byly pak nákupní vozíky překypující dalšími odpadky,“ říká ředitelka agentury W&P EURONOVA Mgr. Daniela Štíchová a dodává, že úklidem břehu řeky a parku to rozhodně nekončí.

Mediální skupina EURONOVA GROUP již před časem vyměnila klasická auta se spalovacími motory za elektromobily a v podobném duchu chce pokračovat i nadále. Potkat tak zaměstnance společnosti nebo její vedení v ulicích Plzně při hromadném úklidu nebude proto již žádnou výjimkou.

CHCETE BÝT INFORMOVÁNI O NAŠICH INOVACÍCH A NOVINKÁCH?

PARTNEŘI A PROJEKTY

KDO S NÁMI INZERUJE..